اخبار برگزیده

.

دستگیری شکارچیان

دستگیری شکارچیان دو رأس بز کوهی در سلسله

 توسط محمدنبی حسنوند (دیدگاه‌ها: 0)

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان سلسله از دستگیری شکارچیانی که در منطقه شکار و صید ممنوع گرین اقدام به شکار دو رأس بز کوهی نموده بودند خبر داد.

علیرضا رحیمی گفت: در مورخه 26 تیرماه 1400 و در پی اخبار موثق از همیاران محیط زیست مبنی بر شکار دو رأس بزکوهی در ارتفاعات منطقه شکار و صید ممنوع گرین توسط متخلفین زیست محیطی، بلافاصله نیروهای یگان حفاظت محیط زیست این اداره با همکاری نیروی انتظامی و با اخذ دستور از مقام قضایی، اقدام به بازرسی از منزل ( سیاه چادر) این افراد نمودند.

رحیمی گفت: پس از تفتیش و بازرسی های بعمل آمده از سیاه چادر یکی از این افراد ، مأمورین موفق به کشف مقداری گوشت شکار و اجزای لاشه این حیوان (بز وحشی) شدند.

رحیمی افزود: در ادامه این بازرسی مقداری گوشت شکار (بز وحشی) و همچنین یک قبضه اسلحه تک لول ساچمه زنی و تعدادی فشنگ از منزل یکی دیگر از متخلفین کشف و ضبط شد.

رحیمی اظهار داشت: یکی از متخلفین که در محل حضور داشت دستگیر و طبق قوانین شکار و صید با دستور دادستان بازداشت شد و حکم جلب متخلف دیگر نیز صادر گردید.

رئیس اداره حفاظت محیط زیست لرستان از تمامی دوست داران محیط زیست درخواست نمود هر گونه تخلف در حوزه محیط زیست را به سامانه شبانه روزی 1540 گزارش داده تا در اسرع وقت نسبت به پیگیری آن اقدام شود.

  • WhatsApp Image 2021-07-17 at 11.28.10 PM (1).jpeg
  • WhatsApp Image 2021-07-17 at 11.30.39 PM.jpeg

بازگشت

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر