اخبار برگزیده

کمیته پدافند غیرعامل استان لرستان با موضوعات محیط زیستی برگزار شد.

کمیته پدافند غیرعامل استان لرستان با موضوعات محیط زیستی برگزار شد.

کمیته پدافند غیرعامل در استان لرستان به ریاست گودرزی مدیرکل پدافند غیرعامل لرستان در سالن جلسات‌ استانداری و با حضور سایر اعضا کمیته پدافند غیرعامل برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان؛ کمیته پدافند غیرعامل در استان لرستان به ریاست گودرزی مدیرکل پدافند غیرعامل استان و با حضور سالاروند مدیرکل حفاظت محیط زیست استان، دلفان ریاست دانشگاه علوم پزشکی لرستان، منظمی مطلق مدیر درمان تامین اجتماعی استان، مرادپور مدیرکل هواشناسی استان و ولی پور مدیرکل امور بانوان و خانواده‌ استانداری و نمايندگان جهاد کشاورزی استان و مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری خرم آباد و سایر اعضا در سالن جلسات‌ استانداری برگزار شد.

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان در این جلسه توضیحاتی در خصوص نحوه مدیریت پسماندهای شهری و آخرین وضعیت سیستم‌های تصفیه فاضلاب شهری و روستایی، آخرین وضعیت آبیاری با فاضلاب و ... را ارائه نمود.

در این جلسه پس از بحث و تبادل نظر بر لزوم ساماندهی پسماندهای شهری، معرفی موارد آبیاری با فاضلاب از طرف جهاد کشاورزی استان به اداره کل حفاظت محیط زیست برای اعمال قانون، ایجاد مراکز نگهداری سگ‌های بلاصاحب و مدیریت آن‌ها بر اساس دستورالعمل وزارت کشور، تنظیف رودخانه‌های داخل محدوده‌های شهری توسط شهرداری‌ها و لایروبی آن‌ها توسط شرکت آب منطقه‌ای تاکید و مواردی در این خصوص تصویب شد.

گودرزی مدیرکل پدافند غیرعامل استان در پایان این جلسه بر لزوم طرح موضوعات مرتبط با محیط زیست و بهداشت جامعه در شورای سلامت و یا کمیته پدافند استان به ریاست استاندار و با حضور مدیران دستگاه‌های ذی‌صلاح و فرمانداران به منظور اجرای هر چه بهتر دستورالعمل‌های مرتبط با سلامت شهروندان تاکید نمود.
عكس های مرتبط :
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
نسخه قابل چاپ
بيشتر
      شعار سال 1402 "سال مهار تورم و رشد تولید"