اخبار برگزیده

پایش ارتفاعات منطقه حفاطت شده سفید کوه خرم‌آباد توسط مدیرکل حفاظت محیط زیست لرستان

پایش ارتفاعات منطقه حفاطت شده سفید کوه خرم‌آباد توسط مدیرکل حفاظت محیط زیست لرستان

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان به همراه معاونت محیط زیست طبیعی استان و مسئول منطقه حفاظت شده سفیدکوه خرم‌آباد و تنی چند از همکاران محیط‌بان به ارتفاعات یافته کوه خرم آباد صعود و از منطقه بازديد میدانی نمودند.
به گزارش‌ روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان؛ این بازديد میدانی در تاریخ ۲۸ آبان ماه ۱۴۰۲ با هدف گشت و پایش منطقه به منظور برنامه‌ریزی برای انجام درست و اصولی سرشماری حیات وحش منطقه حفاظت شده سفیدکوه خرم‌آباد صورت گرفت.

در این بازديد که در ارتفاعات یافته کوه صورت گرفت مدیرکل حفاظت محیط زیست استان از نزدیک حیات وحش منطقه را رصد نمود و از پویایی و جمعیت مناسب گونه‌های حیات وحش این منطقه‌ اظهار خرسندی کرد و با توجه به فرا رسیدن زمان سرشماری به استفاده از تجهیزات نوین برای سرشماری دقیق‌تر جمعیت حیات وحش جهت استفاده در برنامه‌ریزی‌های مدیریتی منطقه‌ تاکید کرد.

علی سالاروند جمعیت مناسب حیات وحش منطقه و همچنين سطح حفاظتی مناسب مناطق تحت مدیریت استان را حاصل تلاش‌ها و زحمات شبانه روزی محیط‌بانان استان دانست و از تلاش‌های همه همکاران محیط‌بان که در حفظ مواهب الهی کوشا هستند، قدردانی نمود.

مديرکل حفاظت محیط زیست استان در پایان از همه طبیعت دوستان و همیاران محیط زیست که با محیط‌بانان همکاری می‌کنند نیز قدردانی نمود.

 
عكس های مرتبط :
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
نسخه قابل چاپ
بيشتر
      شعار سال 1402 "سال مهار تورم و رشد تولید"