اخبار استان

دستگیری شکارچی متخلف بعد از ساعت‌ها درگیری مسلحانه با محیط‌بانان منطقه حفاظت شده سفیدکوه خرم‌آباد

دستگیری شکارچی متخلف بعد از ساعت‌ها درگیری مسلحانه با محیط‌بانان منطقه حفاظت شده سفیدکوه خرم‌آباد

شکارچی متخلف در تاریخ ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۲ بعد از ساعت‌ها درگیری مسلحانه با سلاح‌ جنگی کلاشنیکف توسط محیط بانان منطقه حفاظت شده‌ سفید کوه خرم‌آباد دستگیر و تحویل نیروی انتظامی گرديد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان لرستان: در تاریخ ۳۱ اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ محیط بانان با رویت یک نفر مسلح در ارتفاعات منطقه حفاظت شده‌ سفید کوه بلافاصله جهت دستگیری فرد مورد نظر اقدام که با نزدیک شدن محیط‌بانان فرد مسلح اقدام به تیراندازی به سمت مأموران می‌کند اما پس از درگیری طولانی توسط محیط‌بانان شجاع منطقه حفاظت شده سفیدکوه خرم‌آباد دستگیر می‌شوند. 

افشار کاوه سرپرست منطقه حفاظت شده سفیدکوه خرم‌آباد در این خصوص گفت: از متخلف یک قبضه سلاح جنگی کلاشنیکف به همراه دو عدد فشنگ مربوطه باقی مانده در خشاب سلاح کشف و ضبط گردید. 

کاوه همچنین گفت: بعد از انتقال فرد متخلف به پاسگاه محیط‌بانی و  تنظیم صورتجلسه تخلف مشخص می‌شود که فرد خاطی مدت‌هاست متواری و تحت تعقیب قرار دارد لذا متخلف بلافاصله با هماهنگی تحویل نیروی انتظامی شهرستان چگنی گردید.

لازم به ذکر است فرمانده نیروی انتظامی شهرستان چگنی در پی این اقدام مهم از عملکرد خوب محیط‌بانان شجاع لرستان در دستگیری این متهم، قدردانی نمود و طی تماس تلفنی با علی سالاروند مدیر کل حفاظت محیط‌زیست از رشادت محیط‌بانان اداره کل حفاظت محیط‌زیست قدردانی نمود. 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
بيشتر
      شعار سال 1402 "سال مهار تورم و رشد تولید"