اخبار استان

کارگاه آموزشی محیط زیست به مناسبت روز جهانی تنوع زیستی در بین عشایر منطقه حفاظت شده سفیدکوه خرم آباد برگزار شد

کارگاه آموزشی محیط زیست به مناسبت روز جهانی تنوع زیستی در بین عشایر منطقه حفاظت شده سفیدکوه خرم آباد برگزار شد

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان چگنی از برگزاری کارگاه آموزشی زیست محیطی در بین عشایر منطقه حفاظت شده سفیدکوه خرم آباد به مناسبت روز جهانی تنوع زیستی خبر داد.
امیررضا محمدی نژاد گفت: به مناسبت روز جهانی تنوع زیستی با شعار«تنوع زیستی را به کره زمین برگردانیم» با حضور پرسنل اداره حفاظت محیط زیست شهرستان چگنی و محیط بانان منطقه حفاظت شده سفید کوه خرم آباد یک دوره کارگاه آموزشی زیست محیطی در بین عشایر و دانش آموزان حاشیه منطقه حفاظت شده سفیدکوه خرم آباد برگزار شد.  

وی افزود: در این کارگاه آموزشی در خصوص اهميت حفظ محيط زيست، راهكارهاي كاهش تعارضات و بايدها و نبایدهای در مواجهه با حيات وحش و عوامل تهدید کننده آنها، توجه به مباحث زيست محيطي، شناخت حيات وحش، وظايف شغل محیط‌بانی، مطالبي بيان گرديد.

محمدی نژاد اظهار داشت: هدف از برگزاری این کارگاه‌های آموزشی را آشنایی عشایر و دانش آموزان با مسائل و راه‌های حفاظت از محیط زیست و منابع طبیعی دانست و گفت؛ با توجه به اینکه در سال زراعی جاری طبیعت از شرایط بهتری برخوردار هست و دارای پوشش گیاهی مطلوبی می‌باشد همکاری عشایر در خصوص کاهش و کمک به اطفاء حریق در منطقه ضرورت دارد.
عكس های مرتبط :
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
بيشتر
      شعار سال 1402 "سال مهار تورم و رشد تولید"