اخبار استان

کشف و ضبط چهار قبضه سلاح شکاری از متخلفین قبل از هر گونه تخلف در شهرستان رومشکان- لرستان

کشف و ضبط چهار قبضه سلاح شکاری از متخلفین قبل از هر گونه تخلف در شهرستان رومشکان- لرستان

چهار قبضه سلاح شکاری از متخلفین شکار و صید در شهرستان رومشکان قبل از هر گونه تخلفی کشف و ضبط شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان؛ از شکارچیان متخلف که از استان‌های همجوار جهت شکار گراز به منطقه بابا حبيب در شهرستان رومشکان ورود کرده بودند قبل از هر گونه تخلفی توسط یگان حفاظت محیط زیست این شهرستان دستگیر و از آنها چهار قبضه سلاح شکاری کشف و ضبط شد.

شاهین میر احمدی رئیس اداره‌ حفاظت محیط زیست شهرستان رومشکان با بیان این خبر گفت؛ پس از دریافت خبر از همیاران محیط زیست مبنی بر ورود شکارچیان متخلف از استان‌های همجوار به منطقه‌ بابا حبيب این شهرستان بلافاصله محیط بانان به صورت نامحسوس به محل عزیمت نموده و موفق به ردیابی و رصد متخلفین شدند و متخلفین قبل از هر گونه‌ تخلفی دستگیر شدند.

میر احمدی افزود؛ از متخلفین یک قبضه سلاح شکاری گلوله زنی و سه قبضه سلاح شکاری ساچمه زنی به همراه ۵۷ عدد فشنگ مربوطه کشف و ضبط شد.

میر احمدی در ادامه گفت؛ صورتجلسه تخلف برای متخلفین تنظیم و پرونده قضایی تشکیل و متخلفین جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.

میر احمدی در پایان ضمن قدردانی از هوشیاری و همکاری همیاران محیط زیست گفت؛ دوستداران محیط زیست و حیات وحش در صورت مشاهده‌ هر گونه تخلف زیست محیطی بلافاصله با تلفن گویای ۱۵۴۰ تماس حاصل نمایند.

 
عكس های مرتبط :
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
بيشتر
      شعار سال 1402 "سال مهار تورم و رشد تولید"