اخبار استان

پاکسازی منطقه تفریحی گردشگری لیتنجاب شهرستان پلدختر- لرستان

پاکسازی منطقه تفریحی گردشگری لیتنجاب شهرستان پلدختر- لرستان

منطقه تفریحی، گردشگری لیتنجاب پلدختر با حضور اداره حفاظت محیط زیست و همکاری هیأت کوهنوردی این شهرستان از وجود پسماند پاکسازی شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست لرستان، علی آبسری نژاد رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان پلدختر گفت: با توجه به اهمیت حفاظت محیط زیست و به منظور ترویج فرهنگ زیست محیطی و تنویر افکار عمومی، منطقه تفریحی گردشگری لیتنجاب پلدختر توسط پرسنل اداره حفاظت محیط زیست شهرستان پلدختر و با همکاری هیأت کوهنوردی این شهرستان از وجود پسماند پاکسازی شد.  
 
وی افزود: اين برنامه با هدف پاكسازي پسماندهای رها شده در تفرجگاه‌ها و طبیعت و همچنین جلوگیری از تأثیر منفی پسماندها بر زیستگاه‌ها برگزار شد و بر لزوم حفاظت از محیط زیست به عنوان یکی از ارکان توسعه پایدار تأکید شد. 

آبسری نژاد اظهار داشت: حیات و زندگي سالم به حفظ محيط زيست وابسته است و فرهنگ‌سازی زيست محيطي از جنبه‌های مهم اجتماعي است که همگان در آن می‌بايست مسئولیت پذیر باشند. 

آبسری نژاد در پایان از همکاری و همفکری کلیه طبیعت دوستان در حفاظت و صیانت از طبیعت و محیط زيست قدرانی کرد و حضور آن‌ها را در اینگونه برنامه‌ها، ارزشمند خواند.
عكس های مرتبط :
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
بيشتر
      شعار سال 1402 "سال مهار تورم و رشد تولید"