ایثارگران

تجلیل از بانوان شاغل در اداره کل حفاظت محیط زیست لرستان

با حضورمشاور امور ایثارگران سازمان حفاظت محیط زیست صورت گرفت:

تجلیل از بانوان شاغل در اداره کل حفاظت محیط زیست لرستان

در مراسمی به مناسبت گرامیداشت ولادت حضرت فاطمه(س) و بزرگداشت مقام زن و روز مادر، با حضور مشاور امور ایثارگران سازمان حفاظت محیط زیست و مدیر کل حفاظت محیط زیست لرستان از بانوان شاغل در اداره کل حفاظت محیط زیست لرستان تجلیل شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل محیط زیست استان لرستان، در مراسمی به مناسبت گرامیداشت ولادت حضرت فاطمه(س) و بزرگداشت مقام زن و روز مادر با حضور خانم عنایتی مشاور امور ایثارگران سازمان حفاظت محیط زیست، سالاروند مدیرکل حفاظت محیط زیست لرستان،معاونین، روسای ادارات ستادی و بانوان شاغل در اداره کل حفاظت محیط زیست لرستان برگزار شد؛ از بانوان شاغل در اداره کل حفاظت محیط زیست لرستان  با اهداء هدیه و لوح سپاس تجلیل شد.

مدیر کل محیط زیست لرستان در این مراسم با اشاره به شخصیت والای حضرت زهرا (س) گفت: حضرت فاطمه اطهر(س) بهترین الگو برای بانوان جامعه اسلامی هستند.

سالاروند اظهار داشت: بانوان شاغل، هم در سنگر خانواده و هم در سنگر کار و کوشش در محیط های اداری، نقش خود را به شایستگی ایفا کرده اند و خدمات قابل تقدیری را به جامعه خود ارائه نموده اند.

وی افزود: الگوگیری از شخصیت کامل و بی بدیل دخت رسول خدا(ص) برای تمام زنان مایه آرامش و سعادت در زندگی است و میلاد حضرت فاطمه (س) و هفته زن فرصت مناسبی برای معرفی این الگوی کامل به جامعه است.

در پایان این مراسم با اهداء لوح تقدیر و هدایایی از خدمات بانوان شاغل در اداره کل حفاظت محیط زیست لرستان قدردانی شد

 

عكس های مرتبط :

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
      شعار سال 1402 "سال مهار تورم و رشد تولید"