.
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
 • کد خبر: 60bd6f7
 • 1398/5/05
  آتش زدن بقایای محصولات کشاورزی ممنوع و جرم محسوب می شود
  مدیر کل حفاظت محیط زیست لرستان در گفتگویی با اصحاب رسانه خواستار هماهنگی و همکاری دستگاههای ذیربط جهت اطلاع رسانی، فرهنگ سازی و نیز برخورد با متخلفین در خصوص آتش زدن بقایای حاصل از محصولات کشاورزی شد.
 • 1398/5/5 شنبه2019-07-27T11:19:30+04:30.

 • مدیر کل حفاظت محیط زیست لرستان در گفتگویی با اصحاب رسانه خواستار هماهنگی و همکاری دستگاههای ذیربط جهت اطلاع رسانی، فرهنگ سازی و نیز برخورد با متخلفین  در خصوص  آتش زدن بقایای حاصل از محصولات کشاورزی شد.

   مهرداد فتحی بیرانوند گفت: آتش زدن کاه و کلش مزارع پس از برداشت محصول مضرات بسیاری برای سلامتی انسان، زندگی جانوران و بافت خاک به همراه دارد.

  فتحی بیرانوند عنوان نمود: بسیاری از موجودات زنده ازجمله جوندگان، آشیانه، تخم و جوجه برخی پرندگان در داخل و حاشیه مزارع، بسیاری از خزندگان، دوزیستان و حشرات بر اثر آتش زدن کاه و کلش درون آتش سوخته و از بین می روند.

  ایشان افزودند: دود حاصل از آتش زدن کاه و کلش موجب آلودگی هوا و مشکلات تنفسی شده و ایجاد آتش در مزارع حاشیه اراضی ملی، امکان سرایت حریق به مراتع و جنگل ها را افزایش می دهد.

  فتحی بیرانوند با اشاره به ماده 20 قانون جلوگیری از آلودگی هوا عنوان داشت: آتش زدن بقایای محصولات کشاورزی  بر اساس این ماده قانونی ممنوع و جرم محسوب میشود و با منخلفین طبق این قانون برخورد خواهد شد.

  مدیر کل حفاظت محیط زیست لرستان خواستار هماهنگی و همکاری دستگاههای ذیربط جهت اطلاع رسانی، فرهنگ سازی و نیز برخورد با متخلفین شد.


   
  امتیاز دهی
   
   

  بيشتر
  نسخه قابل چاپ