اخبار استان

دستگیری شبانه شکارچی متخلف قبل از هر گونه تخلف در پناهگاه حیات وحش سفید کوه ازنا - لرستان

دستگیری شبانه شکارچی متخلف قبل از هر گونه تخلف در پناهگاه حیات وحش سفید کوه ازنا - لرستان

شکارچی متخلفی که به قصد شکار حیات وحش وارد پناهگاه حیات وحش سفید کوه ازنا شده بود بعد از ساعت‌ها کمين شبانه توسط محیط‌بانان زحمتکش این منطقه‌ دستگیر شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان لرستان؛ شکارچی متخلفی که به قصد شکار حیات وحش وارد پناهگاه حیات وحش سفید کوه ازنا شده بود بعد از ساعت‌ها کمين شبانه در تاریخ ۲۰ شهریور ماه‌ سال ۱۴۰۲ با یک قبضه سلاح شکاری دستگیر شد. 

ابراهیم قنبرزاده مسئول پناهگاه حیات وحش سفید کوه ازنا در این باره گفت؛ محیط‌بانان پناهگاه حیات وحش سفید کوه ازنا که به قصد گشت و کنترل و پايش منطقه در ارتفاعات این منطقه حضور داشتند در حین دوربين کشی و رصد منطقه متوجه حضور یک نفر شکارچی با سلاح شکاری در منطقه شدند که طی یک عملیات چندين ساعته و کمین، موفق شدند حوالی ساعت ده شب شکارچی متخلف را قبل از هر گونه‌ تخلف دستگیر نمایند.

قنبرزاده افزود؛ از شکارچی متخلف یک قبضه سلاح شکاری گلوله زنی به همراه ۱۹ عدد فشنگ مربوطه‌ کشف و ضبط گردید.

وی در ادامه‌ گفت؛ برای متخلف دستگیر شده صورت جلسه تخلف تنظیم و پرونده‌ قضائی تشکیل و جهت سیر مراحل‌ قانونی تحويل مراجع قضائی گردید.

قنبرزاده در پايان ضمن تشکر از هوشیاری و تلاش محیط‌بانان در دستگیری متخلفین قبل از هر گونه تخلف از همه دوستداران محیط زیست و حیات وحش خواست در صورت مشاهده هر گونه تخلف با شماره‌ تلفن گویای ۱۵۴۰ تماس حاصل‌ نمایند.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
بيشتر
      شعار سال 1402 "سال مهار تورم و رشد تولید"