اخبار استان

دستگیری شبانه شکارچیان غیرمجاز چهار رأس گراز وحشی در شهرستان سلسله

دستگیری شبانه شکارچیان غیرمجاز چهار رأس گراز وحشی در شهرستان سلسله

یک گروه شکارچی غیرمجاز که بر خلاف قوانین و مقررات شکار و صید اقدام به شکار چهار رأس گراز وحشی کرده بودند توسط نیروهای یگان محیط زیست اداره سلسله و با همکاری مأمورین انتظامی پاسگاه فیروزآباد دستگیر شدند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان لرستان، علیرضا رحیمی رئيس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان سلسله در این خصوص گفت: در پی گشت و کنترل شبانه روزی نیروهای یگان حفاظت محیط زیست این اداره در سطح حوزه شهرستان در ساعت ٢ بامداد مورخ ١۵ آبان ماه، محیط بانان متوجه حضور چند نفر شکارچی غیر مجاز که در حال جستجوی حیات وحش (گراز وحشی) با استفاده از نورافکن در منطقه دو‌آب این شهرستان بودند، بلافاصله جهت دستگیری آنها وارد عمل شده، که پس از تعقیب و گریز و با کمک پرسنل پاسگاه انتظامی فیروزآباد موفق شدند متخلفین را دستگیر کنند.

رحیمی افزود: از این متخلفین لاشه چهار رأس گراز وحشی، به همراه یک قبضه اسلحه تک لول شکاری و سایر ادوات شکار کشف و ضبط گریدد.

رحیمی اظهار داشت: پرونده این متخلفین پس از تنظیم صورتجلسه اولیه جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی ارجاع گردید.  

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان سلسله ضمن تشکر از عوامل پاسگاه انتظامی فیروزآباد در جهت دستگیری متخلفین، از دوستداران محیط زیست درخواست نمود در صورت مشاهده هر گونه تخلفات زیست محیطی با سامانه شبانه روزی ۱۵۴۰ تماس حاصل نمایند.

 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
بيشتر
      شعار سال 1402 "سال مهار تورم و رشد تولید"